vadipats.lv

Vadipats.lv sistēma Privātpersonām

Sistēmā vadipats.lv ir īpaši izstrādāts risinājums attaisnoto izdevumu reģistrēšanai un uzglabāšanai. Šī sadaļa piemērota ne vien vienkāršo ierakstu izmantojošajiem mikrouzņēmējiem, bet arī privātpersonām, kas neveic saimniecisko darbību

Attaisnoto izdevumu uzskaites funkcionalitāte atvieglos Gada ienākumu deklarācijas sagatavošanu, jo reģistrētie izdevumi automātiski tiek iekļauti vadipats.lv Gada ienākumu nodokļa deklarācijas aprēķinā. Turklāt regulāri vadot uzskaiti netiks palaisti garām izdevumi, par kuriem ir tiesības saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksu.

Sistēmā ir iespējams arī pievienot glabāšanai attaisnoto izdevumu dokumentu skanētas kopijas, līdz ar to ievērojami pieaugs veikto izdevumu uzskaites drošība.

Pēc reģistrēšās sistēmā (jauniem lietotājiem ŠEIT) vai ieejot sistēmā (ŠEIT), attaisnoto izdevumu reģistrs atrodams sadaļā "Dokumenti".

Attaisnoto izdevumu reģistrēšana vadipats.lv sistēmā pieejama bez maksas. Attaisnoto izdevumu reģistrs izmantojams Gada ienākumu deklarācijas sagatavošanai. Gada ienākumu deklarācijas automātiska sagatavošana ir maksas pakalpojums.

Attaisnoto izdevumu uzskaites principi un piemērs privātpersonām, kas neveic saimniecisko darbību apskatāms lietošanas pamācībā.