vadipats.lv

Sāc lietot vadipats.lv sistēmu

Ja savus ieņēmumus un izdevumus uzskaitiet izmantojot vienkāršā ieraksta principu vai ja neveicat saimniecisko darbību, bet jums ir attaisnotie izdevumi, par kuriem vēlaties atgūt Iedzīvotāju ienākumu nodokļa pārmaksu, Jums nav nepieciešams nekas vairāk kā tikai dators un interneta pieslēgums, lai sāktu lietot vadipats.lv sistēmu.

Pēc vienkāršas reģistrācijas formas aizpildīšanas (ŠEIT) mēs Jums nosūtīsim lietotājvārdu un paroli un Jūs varēsiet sākt lietot sistēmu.

Lai pamēģinātu uzskaites sistēmu vadipats.lv pirms uzsākt savu datu ievadi tajā, aicinām izmēģināt sistēmas Demonstrāciju reālajā vidē.

Lietotājvārds: demo
Parole: demo

Pieslēgšanās sistēmai: ŠEIT

Uzmanību: Demonstrācijas datubāzē nav atļauts veikt datu ievadi, izmaiņas vai datu dzēšanu.

Lai izmantotu pilnīgu sistēmas funkcionalitāti, Lūdzu reģistrējieties tajā.

Vienlaicīgi demonstrācijas lietotāju var lietot vairāki lietotāji. vadipats.lv neuzņemas atbildību par datiem un atskaitēm, kas sagatavoti vai uzrādīti demonstrācijas lietotāja profilā.

Vienkāršā ieraksta sistēmai, kas domāta Biedrībām nav pieejama demonstrācijas vide, sistēmā nepieciešams reģistrēties pareizi norādot juridisko formu.

Lietošana

Uzskaites sistēma vadipats.lv izveidota maksimālie piedomājot par datu ievades vienkāršību, kā arī ievades laukos sagatavoti padomi par lauka lietošanas mērķi un nosacījumiem.

Šeit apskatāma uzskaites sistēmas vadipats.lv Lietošanas pamācība.

Lietotāju ērtībām pieejams arī Biežāk uzdoto jautājumu un uzskaites kļūdu un padomu apkpojums.