vadipats.lv

Vadipats.lv Lietošanas noteikmi

Ar 2018.gada 31.decembri patraukta vadipats.lv sistēmas darbība.

Sistēmas radītājs un uzturētājs VGP SIA ir likvidēts 2018.gada 18.decembrī.

Uzskaites sistēma būs aktīva lietošanai un datu ievadei par periodu līdz 2018.gada 31.decembrim līdz 2019.gada 30.jūnijam. 2019.gada 1.jūlijā uzskaites sistēma un domains www.vadipats.lv tiks izslēgts. Visi uzglabātie sistēmas un lietotāju dati tiks dzēsti.

Aicinām visus lejupielādēt no sistēmas ieņēmumu un izdevumu žurnālus par katru pārskata gadu, kā arī lejupielādēt citas atskaites, kas elektroniski glabā jūsu ievadītos datus.

 

Lietotāju un interesentu atbalsts sākot ar 2019.gada 01.janvāri netiek nodrošināts.

 

Pēdējās izmaiņas veiktas: 02.01.2017

Vadipats.lv lietošanas noteikumi sastāv no trīs daļām:

 • Datu drošība - vadipats.lv sistēmā uzglabāto datu drošības apliecinājums.
 • Konfidencialitātes politika - vadipats.lv pielietotie konfidencialitātes principi.
 • Tiesību atruna - lietotāju tiesību atruna, ierobežojot VGP SIA atbildību, konkrētās situācijās un gadījumos.

 

DATU DROŠĪBA

Jūsu dati (24*7) tiek glabāti virtuālu serveru datu centros Frankfurtē - Vācijā (Eiropas Savienība), ko nodrošina viens no pasaules vadošajiem šādu pakalpojumu nodrošinātājiem LINODE LLC no ASV.

Ik dienu uz nodalītiem serveriem tiek veidotas datubāzēs esošo datu rezerves kopijas.

Informācijas apmaiņa starp Jūsu datoru un  mūsu pakalpojumu (serveri, kurā glabājās jūsu dati) tiek šifrēta, un tādējādi dati līdz mūsu iekārtām nokļūst drošā veidā. Vadipats.lv izmanto SSL sertifikātu no pasaulē atzītā COMODO CA Limited, kuru automātiski atpazīst un autorizē visas internet pārlūkprogrammas.

Lietotāju autorizācijai tiek izmantotas tikai reģistrētas un aktīvas e-pasta adreses.

Uzskaites sistēma ir izstrādāta Latvijā pēc mūsu pasūtījuma un tā nav adaptēta no ārzemēm. VGP SIA pilnībā kontrolē visus informācijas apmaiņas procesus sistēmas iekšienē, un varam reaģēt 5 minūšu laikā uz jebkurām iespējamajām aizdomām par datu iegūšanas mēģinājumu. Datu pieeja ir iespējama tikai izmantojot jūsu paroli un lietotāju, datu apmaiņa ar trešām pusēm nenotiek.

Savā darbībā izmantojam striktu konfidencialitātes politiku.

Nepieciešamības gadījumā, par atsevišķu samaksu, atbilstoši ievadītajiem datiem un par lietotāja izvēlētu periodu, vadipats.lv sagatavos un nogādās lietotājam visu sistēmā uzturēto datu un dokumentu apkopojumu elektroniskā vai papīra formātā.

Mūsu reputācija un biznesa nākotne atkarīga no Jūsu datu drošības.

 

KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

VGP SIA, kam pieder portāls un uzskaites sistēma, www.vadipats.lv apzinās konfidencialitātes nozīmīgumu. Šī konfidencialitātes politika attiecas uz visiem produktiem, pakalpojumiem un uzskaites sitēmu, ko piedāvā kompānija VGP SIA (Turpmāk tekstā –pakalpojumi.)

VGP SIA stingri ievēro Latvijas datu aizsardzības likumdošanu un konfidencialitātes praksi.

Ja jums rodas jautājumi saistībā ar šo konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Mūsu apkopotā informācija un tās izmantošanas veidi

Lai sniegtu pakalpojumus, mēs varam apkopot šāda veida informāciju:

 • Jūsu sniegtā informācija – kad reģistrējaties www.vadipats.lv, mēs lūdzam norādīt lietotāja pārstāvētā mikrouzņēmuma informāciju (piemēram, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi , bankas kontu un tālruni), tāpat sistēmā tiek ievadīta kontaktinformācija par jusu darījuma partneriem kā arī saimnieciskās darbības darījumi.
 • Sīkfaili – kad jūs apmeklējat vadipats.lv lapu, mēs uz jūsu datoru vai izmantoto ierīci nosūtām vienu vai vairākus sīkfailus; tie ir faili, kas satur rakstzīmju virkni un unikāli identificē jūsu pārlūkprogrammu. Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti, kā arī saglabātu lietotāju preferences, uzlabotu meklēšanas rezultātus un reklāmu atlasi un sekotu lietošanas tendencēm.
 • Reģistrēšanās informācija – kad piekļūstat pakalpojumiem, mūsu serveri automātiski ieraksta informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta katru reizi, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Šajos serveru žurnālos var būt ietverta tāda informācija kā tīmekļa pieprasījums, interneta protokola adrese, pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas valoda, jūsu pieprasījuma datums un laiks, kā arī viens vai vairāki sīkfaili, kas var unikāli identificēt jūsu pārlūkprogrammu.
 • Saziņa ar lietotājiem – kad VGP SIA nosūtāt e-pasta ziņojumu vai sazināties ar to citā veidā, mēs varam saglabāt šos paziņojumus, lai apstrādātu jūsu jautājumus, atbildētu uz jūsu pieprasījumiem un uzlabotu mūsu pakalpojumus.
 • Citas vietnes – šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz VGP SIA pakalpojumiem. Mēs nekontrolējam citas vietnes.

VGP SIA izmanto personas informāciju tikai tiem mērķiem, kas raksturoti šajā konfidencialitātes politikā un/vai noteiktu pakalpojumu papildu konfidencialitātes paziņojumos. Papildus iepriekš minētajiem šādi mērķi ir:

 • mūsu pakalpojumu sniegšana, tostarp pielāgota satura un reklāmu attēlošana;
 • pārbaužu, izpētes un analīžu veikšana, lai saglabātu, aizsargātu un uzlabotu mūsu pakalpojumus;
 • mūsu tīkla tehniskās darbības nodrošināšana;
 • VGP SIA vai mūsu lietotāju īpašumtiesību aizsargāšana;
 • jaunu pakalpojumu attīstīšana;
 • piemērota satura mārketinga piedāvājumu izstrādāšanai.

Plašākas ziņas par personas informāciju apstrādi sniegta noteikto pakalpojumu papildu konfidencialitātes paziņojumos.

Ar personas informāciju saistīta izvēle

Kad jūs reģistrējaties noteiktā pakalpojumā, kam nepieciešama reģistrācija, mēs lūdzam sniegt personas informāciju. Ja šo informāciju vēlēsimies izmantot mērķim, kas atšķiras no sākotnējā, pirms tās izmantošanas tiks lūgta jūsu atļauja.

Ja vēlēsimies izmantot personas informāciju jebkādam mērķim, kas atšķiras no šajā konfidencialitātes politikā un/vai noteiktu pakalpojumu konfidencialitātes paziņojumos raksturotajiem mērķiem, piedāvāsim jums atteikties no personas informācijas izmantošanas citiem mērķiem. Mēs apkoposim un izmantosim slepeno informāciju tikai tiem mērķiem, kas minēti šajā konfidencialitātes politikā un/vai pakalpojumu papildu konfidencialitātes paziņojumos, ja vien nebūsim iepriekš saņēmuši jūsu atļauju.

Lielākās daļas pārlūkprogrammu sākotnējie iestatījumi ļauj pieņemt sīkfailus, taču jūs varat atiestatīt pārlūkprogrammu, lai tā noraidītu visus sīkfailus vai brīdinātu par sīkfailu sūtīšanu. Ja atspējosiet sīkfailus, dažas vadipats.lv funkcijas un pakalpojumi var nedarboties pareizi. 
Varat atteikties iesniegt personas informāciju jebkurā mūsu pakalpojumā; šādā gadījumā, iespējams, mēs nevarēsim jums piedāvāt šos pakalpojumus.

Informācijas koplietošana

Mēs varam koplietot noteiktu daļu apkopotās informācijas, kas nav personas informācija.  Šāda informācija neidentificē jūsu personību vai jūsu kontaktinformāciju.

Mēs neatklāsim trešajām pusēm informāciju par saviem lietotājiem savādāk, kā tikai kopsavilkumu veidā. 
Jebkura kopsavilkumu grupa saturēs ne mazāk kā 10 unikālus sistēmas lietotājus

Ja jums rodas papildu jautājumi par personas datu pārvaldīšanu vai izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādīto adresi.

Informācijas drošība

Lai aizsargātu datus pret neatļautu piekļuvi, mainīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu, mēs veicam atbilstošus drošības pasākumus. Šie pasākumi ietver iekšējos pārskatus par datu apkopošanas, glabāšanas un apstrādes praksi un drošības pasākumiem, kā arī fiziskus drošības pasākumus, lai neatļautu piekļuvi sistēmām, kurās tiek uzglabāti personas dati. Datu drošība aprakstīta sadaļā Datu drošība vadipats.lv.

Personas informācijai var piekļūt tikai VGP SIA darbinieki, līgumdarbinieki un pārstāvji, kuriem šī informācija ir nepieciešama, lai vadītu, attīstītu un uzlabotu mūsu pakalpojumus. Šīm personām ir saistošas konfidencialitātes prasības; ja šīs prasības netiek ievērotas, var tikt piemērots sods, tostarp darba līguma laušana un krimināllietas ierosināšana.

Datu integritāte

VGP SIA apstrādā personas informāciju tikai tiem mērķiem, kādiem tā apkopota saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku vai jebkuru piemērojamu noteikta pakalpojuma konfidencialitātes paziņojumu. Lai nodrošinātu tikai tādas personas informācijas apkopošanu, glabāšanu un apstrādi, kas nepieciešama pakalpojumu sniegšanai vai uzlabošanai vai citiem šajā politikā norādītajiem mērķiem, mēs pārskatām datu apkopošanas, glabāšanas un apstrādes praksi. Lai nodrošinātu apstrādās personas informācijas precizitāti, pilnīgumu un aktualitāti, mēs veicam atbilstošas darbības, taču nepieciešamības gadījumā lietotājiem jāatjaunina vai jālabo sava personas informācija.

Izpilde

VGP SIA regulāri pārskata savu atbilstību šai konfidencialitātes politikai. Ja jums rodas jautājumi vai bažas saistībā ar šo konfidencialitātes politiku vai veidu, kā VGP SIA (portāls www.vadipats.lv) apstrādā personas informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo tīmekļa vietni vai rakstot uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Saņemot oficiālu sūdzību rakstveidā par šo jautājumu, VGP SIA sazinās ar lietotāju, kurš izteicis sūdzību, lai uzklausītu radušās bažas.

Šīs konfidencialitātes politikas grozījumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo konfidencialitātes politiku laiku pa laikam var grozīt. Bez jūsu atļaujas mēs nesamazināsim jūsu tiesības, kas noteiktas šajā konfidencialitātes politikā; domājams, ka vairākums šo izmaiņu nebūs lielas. Visi konfidencialitātes politikas grozījumi tiks publicēti šajā lapā, un, ja grozījumi būs būtiski, tiks sniegts īpašs paziņojums (tostarp dažiem pakalpojumiem paziņojums par konfidencialitātes politikas grozījumiem tiks nosūtīts pa e-pastu). Ja jums saistībā ar šo Konfidencialitātes politiku rodas jautājumi vai bažas, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo tīmekļa vietni vai rakstot uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

TIESĪBU ATRUNA

PREAMBULA

SIA VGP sniedz pakalpojumu vienkāršā ieraksta informācijas uzkrāšanai - sistēmu un vietni vadipats.lv.

SIA VGP Jums dod ne-ekskluzīvu, ierobežotu un atsaucamu licenci vadipats.lv sistēmas un vietnes lietošanai.

Portāla un uzskaites sistēmas www.vadipats.lv lietošanas noteikumi ir paredzēti un saistoši katram lietotājam neatkarīgi no tā vai viņš ir vai nav šī portāla reģistrēts lietotājs.

SAISTĪBU IEROBEŽOJUMS

SIA VGP atkāpjas no jebkādiem paziņojumiem un solījumiem, kādus var izraisīt šajā vietnē vai sistēmā izvietotā informācija un funkcionalitāte. Jūs uzņematies visu risku, lietojot šo vietni un sistēmu.

SIA VGP sniedz piekļuvi sistēmai un tajā esošajiem pakalpojumiem, "kādi tie ir", nedodot nekādas - tiešas, netiešas vai likumīgas garantijas. SIA VGP ar likumu maksimāli atļautajā apjomā, atsakās no visām, gan skaidri izteiktām, netiešām, gan likumīgām vai citām garantijām, tai skaitā, taču ne tikai, netiešām garantijām, kas skar īpašuma tiesības, derīgumu pārdošanai, trešo personu tiesību nepārkāpšanu un piemērotību kādam konkrētam mērķim.

SIA VGP neizsaka nekādus paziņojumus un nedod nekādas garantijas par to, ka šīs vietnes un vadipats.lv sistēmas saturs, ar tās palīdzību piedāvātie pakalpojumi, programmatūra, teksts, grafika, saites vai dati, vai tās izmantošanas ceļā iegūstamā informācija ir precīza, uzticama, pilnīga, pietiekoša vai atjaunināta. Jūs pats atbildat, ka 1) jebkāds saturs, kuru jūs iegūstat šajā vietnē un sistēmā, ir brīvs no datorvīrusiem vai jebkādiem citiem potenciāli destruktīviem datoru kodiem, 2) sensitīvie dati ir saglabāti rezerves kopijās, 3) ka attēlotā informācija ir aktuāla un atbilstoša izmantošanas mērķim.

Ne SIA VGP, ne arī kāda cita fiziska un/vai juridiska persona neatbild par zaudējumiem, neatkarīgi no to rakstura, kā iemesls ir vietnes vai sistēmas vai jebkāda tajā esoša satura, pakalpojumu vai materiālu izmantošana vai to izmantošanas neiespējamība. Šī atruna aptver visas prasības, neatkarīgi no tā, vai tās balstās uz garantiju, līgumu, pārkāpumu, atbildību vai kādu citu tiesību teoriju, un neatkarīgi no tā, vai persona ir brīdināta par konkrēto zaudējumu rašanos vai nē.

Šī atruna aptver visus zaudējumus, tai skaitā, taču ne tikai, tiešus, netiešus, specifiskus, saistītus, izrietošus, sodu izmaksas un sodošus zaudējumus, zaudējumus, kas izriet no veselības bojājumiem vai tīši izraisītas nāves, negūtos ienākumus un zaudējumus, kurus ir izraisījusi datu pazušana vai komercdarbības pārtraukšana.

DATŅU GLABĀŠANA

SIA VGP piedāvā saviem klientiem, izmantot resursa www.vadipats.lv datņu uzglabāšanas pakalpojumu. Pakalpojums tiek nodrošināts tikai sistēmas lietotāju ērtībām, lai sasaistītu grāmatvedības ierakstus ar atsaucēm uz attaisnojuma doukmentiem un nav uzskatāms par drošu datņu glabātuvi. Sistēmas lietotājam pašam ir jārūpējas, lai sistēmā ielādētās sensitīvās datnes būtu saglabātas rezerves kopijās. Nekādā gadījumā nav pieļaujama attaisnojuma dokumentu oriģinālu glabāšana tikai vietnē www.vadipats.lv. Līdz ar to SIA “VGP” atkāpjas no jebkādām garantijām un zaudējumu atlīdzināšanas pienākuma, kurš varētu izrietēt no šāda datņu zuduma. Lai nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu, Lietotājs apzinās, ka tas nodod šādas datnes uzglabāšanai SIA “VGP”.

Vietnes www.vadiapts.lv lietotājs uzņemas pilnu atbildību, lai datnes, kuras ielādētās sistēmā, izmantojot datņu uzglabāšanas pakalpojumu būtu tiesiskas izcelsmes un datņu ielādētājs ir personīgi atbildīgs par šādu datņu izcelsmi un to saturu.

Iegādātais datņu glabāšanas pakalpojums ir ierobežots laikā ar normatīvajos aktos noteikto noilgumu nodokļu pārbaudēm un pārrēķiniem. Pēc šī termiņa beigām SIA “VGP” pārtrauc sniegt datņu uzglabāšanas pakalpojumu konkrētajām datnēm.

Lai vietnes www.vadipats.lv lietotājs saņemtu sistēmā ielādēto datņu rezerves kopijas, tas: a) veic šo datņu lejupielādi no vietnes www.vadipats.lv datņu uzglabāšanas termiņa ietvaros, b) pieprasa no SIA “VGP” datu kopiju uz fiziska datu nesēja. Pieprasot datņu kopiju uz fiziska datņu nesēja, atlīdzība par šādas kopijas izgatavošanu tiek notiekta pēc konkrētā pieprasījuma saņemšanas, atlīdzībā iekļaujot visus ar šādu izsniegšanu saistītos izdevumus.

CITI NOTEIKUMI

Vietnes www.vadipats.lv saturs iekļaujot, bet neaprobežojoties ar: teksts, grafika un attēli, preču zīmes, zīmoli un logo ir aizsargāts ar intelektuālo īpašumu regulējošajiem likumiem. Īpašuma tiesības uz saturu nepāriet ne jums, ne kādam citam lapas lietotājam un paliek SIA VGP vai trešās puses, kam ir īpašuma tiesības īpašumā. Datu apstrādes sistēmas komponentes, iekļaujot, bet neaprobežojoties ar: izejas kodi, funkcionālie risinājumi, pielietotās izstrādes vides risinājumi, attēli, logo un tekstuālais saturs ir aizsargātas ar intelektuālo īpašumu regulējošajiem likumiem. Īpašuma tiesības uz Sistēmu vai tās integrālu daļu nepāriet ne jums, ne kādam citam sistēmas lietotājam un paliek SIA VGP vai trešās puses, kam ir īpašuma tiesības īpašumā.

Sistēmas un vietnes lietotājs nedrīkst izdarīt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību. Sistēmas un vietnes lietotājs nedrīkst veikt nelegālu datu vai sistēmas vai tās daļu kopēšanu (par nelegālām darbībām ar sistēmu vai datiem tiek uzskatītas visas tās darbības, kuru izpildei netiek izmantotas atļautās (uz ekrāna redzamās) komandas, vai kuras tiek izpildītas automātiski, bez cilvēka tiešas līdzdalības informācijas pieprasījumu procesā (izmantojot jebkura veida programmas, piemēram., robotus utml.), neatkarīgi no šo darbību mērķa.

Sistēmas un vietnes lietotājs nedrīkst no sistēmas saņemto informāciju pārveidot, publicēt, pārvaldīt, piedalīties tās nodošanā vai pārdošanā, reproducēt kopumā vai tās daļas, veidot atsavinātus darbus, izplatīt vai citādi ekspluatēt (iekļaujot bet neaprobežojoties ar, citu datu apstrādes sistēmu izveidei).

SIA VGP patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Sistēmas un vietnes lietošanas noteikumi stājas spēkā ar to brīdi, kad tie ir tikuši ievietoti vietnē vadipats.lv. Vietnes lietotāji ir atbildīgi par to, lai patstāvīgi sekotu līdzi šo noteikumu izmaiņām.