vadipats.lv

vadipats.lv sistēmu Biedrībām rekomendē visas biedrības

No 16.01.2012 līdz 12.02.2012 sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi (www.nvo.lv) ir veikta Vadipats.lv vienkāršās uzskaites sistēmas testēšana, kurai pieteicās 95 biedrības, no kurām 31 Biedrība piedalījās aptaujā par izveidoto vadipats.lv sistēmu. Pilnīgi visas biedrības, kas piedalījās aptaujā atzinīgi novērtē izveidoto vadipats.lv sistēmu un ir gatavas to kā grāmatvedība sistēmu rekomendēt citām Biedrībām. Sistēmas ērtība un vienkāršība ir novērtēta ar 4 no 5 ballēm.

Vadipats.lv ir Latvijā pirmā un vienīgā tiešsaistes vienkāršā ieraksta uzskaites sistēma, kas īpaši izstrādāta Biedrību vajadzībām. Ar šīs sistēmas palīdzību tiks atvieglota grāmatvedības kārtošana, ko, balstoties uz aptauju, 60% gadījumos kārto Biedrības biedrs un 13% gadījumos  kārto Biedrības vadītājs, 17% gadījumos Biedrības grāmatvedības pakalpojumu iepērk, bet 10% gadījumos grāmatvedība netiek kārtota vispār. Bet galvenais ar vadipats.lv sistēmu būs iespējams arī ietaupīt. Atbilstoši aptaujai 55% Biedrību gadā tērē līdz 100Ls, 25% no 100 līdz 300 Ls, 20% vairāk kā 300Ls grāmatvedības kārtošanas vajadzībām.

Aptaujas rezultātu analīzi var apskatīt šeit.

Pateicoties ierosinājumiem no anketām, ko aizpildīja testētāji, vadipats.lv sistēmā paredzēts ieviest vairākus uzlabojumus, tai skaitā dokumentu kopēšanu kā arī uzlabojumus lietotāju pamācībā.

Sākot a ar 2012.gada 1.javāri biedrības, nodibinājumi un arodbiedrības (turpmāk tekstā BIEDRĪBAS), kuru apgrozījums (ieņēmumi) no saimnieciskajiem darījumiem pārskata gadā nepārsniedz 25 tūkstošus latu, var veikt uzskaiti izmantojot vienkāršā ieraksta grāmatvedības uzskaiti. Šāda uzskaites sistēma Biedrībām, kuras nav PVN maksātājas, sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi (www.nvo.lv),  ir izveidota vadošajā vienkāršā ieraksta tiešsaistes uzskaites sistēmā Vadipats.lv (www.vadipats.lv). Lasi vairāk šeit.

www.vadipats.lv
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
22.02.2012