vadipats.lv

IIN avansa aprēķins ar Vadipats.lv

Sākot ar 10.03.2011 vadipats.lv sistēmā, veidojot Gada Ienākumu deklarāciju, ir iespējams sagatavot arī nākamā gada iedzīvotāju ienākuma nodokļa avansa aprēķinu no saimnieciskās darbības.

Saimnieciskā darba veicējiem, kas iedzīvotāju ienākuma nodokli maksā pēc vispārējās kārtības, kopā ar deklarāciju jāiesniedz arī nākošā perioda iedzīvotāju ienākuma nodokļa avansa maksājumu aprēķinu no saimnieciskās darbības. Lasiet vairāk šeit.

Aprēķins ir vadipats.lv sistēmas papildpakalpojums, kas nākotnē tiks piedāvāts par maksu kopā ar Gada ienākumu deklarāciju, taču šobrīd tas BETA testēšanas versijā pieejams bez maksas. vadipats.lv komanda priecāsies saņemt ieteikumus vai atsauksmes attiecībā uz šo pakalpojumu.

Balstoties uz aprēķinu, lietotājam tiek sagatavota atskaite MS Exel formātā. Pagaidām VID EDS sistēma nenodrošina GID ievadi elektroniski ielasot gatavu failu, tāpēc lietotājiem sagatavotā atskaites informācija jāievada EDS vidē. Tikko VID EDS sistēma būs gatava pieņemt GID failu elektroniski, vadipats.lv sistēmā šādu failu sagatavos.

Avansa aprēķins pieejams veidot Gada ienākumu deklarācijas aprēķinu, kas pieejams vadipats.lv uzskaites sistēmā sadaļā „Atskaites”. Sīkāk lasiet sistēmas lietošanas pamācībā.

vadipats.lv
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
10.03.2010