vadipats.lv

Vadipats.lv - ieteicamā sistēma mikrouzņēmējiem

2011.gada maijā vadipats.lv projekta uzturētājs "VGP" SIA noslēdza sadarbības līgumu ar Ekonomikas Ministriju par bezmaksas grāmatvedības datorprogrammu mikrouzņēmējiem – mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem, kas lieto vienkāršā ieraksta uzskaiti.

Ar programmas palīdzību mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs, kas lieto vienkāršā ieraksta uzskaiti, bez maksas pats varēs veikt tiešsaistes uzskaiti, kontrolēt uzņēmuma darbību, veikt naudas, ieņēmumu un izdevumu uzskaiti, veikt saimnieciskā darbības finanšu uzskaiti vienkāršā  ieraksta sistēmā, kurā iekļauti sistemātiskie reģistri atbilstoši normatīvo aktu prasībām un kuri nodrošina saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaites žurnāla sagatavošanu. Kā arī vienkāršo ierakstu lietojošiem mikrouzņēmējiem būs iespēja no uzskaites sistēmā reģistrētās informācijas sastādīt mikrouzņēmuma nodokļa ceturkšņa deklarācijas, kā arī, ja komersants ir ar PVN apliekamā persona, sagatavot deklarācijas par PVN. Sistēma nodrošina sagatavotās mikrouzņēmumu nodokļa un pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas iespēju augšupielādēt Valsts ieņēmumu dienesta EDS sistēmā.

Vadipats.lv šobrīd ir viens no Latvijā populārākajiem un pieejamākajiem uzskaites risinājumiem visiem saimnieciskā darba veicējiem, kas lieto vienkāršā ieraksta uzskaiti. Portāla-sistēmas priekšrocības nepilnu desmit mēnešu laikā ir novērtējuši jau vairāk kā 25 000 unikālu apmeklētāju, vairāk kā 1 500 reģistrētu lietotāju, kā arī Latvijā atzīti mikrouzņēmējdarbības eksperti un grāmatveži. Tieši tāpēc vadipats.lv komanda ir gandarīta kopā ar Eknomikas ministriju piedāvāt šobrīd Latvijā vienīgo tiešsaistes, visām normatīvo aktu prasībām atbilstošu, uzskaites risinājumu mikoruzņēmējiem, kas lieto vienkāršā ieraksta uzskaiti.”

www.vadipats.lv

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

25.05.2011