vadipats.lv

Būs vienkāršāka ienākumu deklarēšana

Beidzot 21.10.2010 Saeima atbalstīja grozījumus likumā Par iedzīvotāju ienākuma nodokli, kas paredz vienkāršot ienākumu deklarēšanu Valsts ieņēmumu dienestā (VID) tiem iedzīvotājiem, kuriem tas ir jādara obligāti - tai skaitā visiem vienkāršo ierakstu izmantojošiem mikrouzņēmējiem.

Izmaiņas likumā (skatīt (19.p.5.d.) http://goo.gl/pT9H) nosaka, ka ienākumu deklarācijā iedzīvotājiem būs jānorāda tikai tā informācija, kas nav pieejama citās valsts informācijas sistēmās. Līdz ar to nodokļu administrācijai pārējās nepieciešamās ziņas būs jāiegūst no citiem valsts reģistriem.

Varam sagaidīt, ka šim sekos izmaiņas arī pašās deklarācijās, jo citādi deklarāciju aizpildīšana būtu apgrūtinoša.

Lai gan ziņa ir laba, līdz tam vēl jāpagaida - šie grozījumi stāsies spēkā 2012. gada 1. janvārī, tātad par ieņēmumiem, kas gūti 2011. gadā.

Avots:www.saeima.lv
www.vadipats.lv
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
26.10.2010